Žloutky s cukrem šleháme ve vodní páře. Odstavíme a šleháme 3 minuty šlehačem. Přidáme sníh z bílků a ušlehanou šlehačku s vanilkovým cukrem. Nalijeme do tvořítek, misek nebo skleniček a dáme zmrazit.
Pro vkládání komentářů se přihlašte, prosím.
Pro tuto akci je nutné přihlásit se.