Ořechové věnečky s marmeládou
60
2
5
Všechny suroviny důkladně prohněteme v hladké a vláčné těsto. Případně můžeme celé (nebo část) obarvit kakaem. Pečeme ve formičkách na ořechy. Doporučuji před použitím lehce vytřít štětečkem namočeným v oleji. Vyklápíme zchladlé. Vždy dva ořechy spojujeme libovolným máslovým krémem.