Ořechové věnečky s marmeládou
60
2
5
Bílky s cukrem ušleháme dohusta. Vmícháme podrcené ořechy, rohlík nastrouhaný na struhadle, ocet a špetku citrónové kůry. Na plech s pečícím papírem děláme malé kopky, dáme do předehřáté trouby na 110°C a sušíme dočervena.