Zelí pokrájíme,přidáme mouku rozehřáté sádlo,sůl,peř a droždí nakynuté ve vlahém mléce.Zamícháme a necháme chvíli odpočinout.Potom na poučněném, vále vyválíme plát ze kterého vykrajujeme kolečka.
Pro vkládání komentářů se přihlašte, prosím.
Pro tuto akci je nutné přihlásit se.