Kuřecí řízky rozklepeme, osolíme a potřeme hořčicí a prolisovaným česnekem.Na každý dáme plátek debrecínky a plátek slaniny, přehneme,okraje sklepneme paličkou a obalíme v trojobalu. Usmažíme dozlatova.
Pro vkládání komentářů se přihlašte, prosím.
Pro tuto akci je nutné přihlásit se.