Vypracujeme těsto ,necháme v chladu do druhého dne.Vykrajujeme tvary ,jeden větší druhý menší.Upečeme. Slepíme jeden větší s menším polevou a zdobíme .Toto cukroví se peče na Havelské posvícení.
Pro vkládání komentářů se přihlašte, prosím.
Pro tuto akci je nutné přihlásit se.