Rychlý zákusek- jablíčko pod sněhěm
10
0
0
Žloutky třete s cukrem,přimíchejte polovinu mletých oříšků,kávu,ještě chvilku třete,pak zlehka zamíchejte sníh připravený z bílků a s ním zbytek oříšků i krupici. Dort pečte v prostředně teplé troubě. Druhý den jej rozřízněte,promažte jíškovým kávovým krémem nebo krémem se sněhem,potřete čokoládovou polevou a zdobte popřípadě krémem.