maso nakrájíme na kostičky a přidáme potřebné suroviny..vše dobře promícháme,nakrájíme cibuli na kolečka a posypeme směs.Přikrijeme a dáme do ledničky přes noc.Pečeme na pánvi-lžíci roztáhneme na tvar řízku
Pro vkládání komentářů se přihlašte, prosím.
Pro tuto akci je nutné přihlásit se.