Jablkovo - kakaová buchta z babiččina sešitu
100
3
5
Tuk,cukr a žloutky utřeme.Přidáme rum,vanilku,citr.kůru,sůl a vykynutý kvásek.Těsto zahustíme moukou a vypracujeme,až se na něj vytvoří puchýřky. pak uděláme koblihy,plníme zavařeninou,přikryjeme utěrkou a necháme vykynout.