A jedny čokoládovoořechové hromádky od Marušky ....
30
10
15
Mouku, cukr, máslo, citrónovou šťávu a žloutky smícháme dohromady. Vypracujeme těsto, které necháme chvíli odležet. Těsto vyválíme na tenký plát a poté vykrajujeme různé tvary. Pečeme 12-15 minut na 180 stupňů. Po upečení slepíme cukroví marmeládou, polijeme čokoládou a posypeme cukrářským zdobením.