Velikonoční koktejl a salát
45
0
1
Ředkvičky očistíme a nakrájíme na plátky. Řádně osolíme (má to být slanější) a vše zalijeme studeným mlékem tak, aby byly ředkvičky ponořené. Dáme chladit do chladničky na cca 15 min. Osvěžující svačinka.