Pomazánka od Nadi
30
1
2
Vajíčka uvaříme, všechny suroviny nastrouháme na struhadle, přidáme hořčiči a máslo, ochutíme solí a pepřem dle chuti, ale já už nesolím, suroviny to osolí dost. Je to výborné a doma všem moc chutná!