Pečivo nakrájíme na kostičky a rozvaříme v osolené vodě. Přidáme sádlo, rozemnutou majoránku, nasekanou pažitku. Zamícháme, povaříme. Můžeme vylepšit rozšlehaným žloutkem a strouhaným sýrem, párkem.
Pro vkládání komentářů se přihlašte, prosím.
Pro tuto akci je nutné přihlásit se.