Ořechové věnečky s marmeládou
60
2
5
Ze všech surovin vypracujeme těsto, které dáme odpočinout do chladničky. Vyndáme a vyválíme na plát, ze kterého vykrajujeme různé tvary. Pečeme v předehřáté troubě . Po vychladnutí slepujeme marmeládou my máme nejraději rybízovou.