Sladký ostrůvek ve sladkém krému
45
1
1
Listové těsto vyválíme a rozdělíme na čtverečky. Čtverečky uprostřed promáčkneme, tak aby vznikly vyšší okraje a potřeme olivovým olejem. Rajčata si rozkrájíme na kostičky a dáme na čtverečky z listového těsta a na ně kostičky kozího sýra. Osolíme a opepříme. Rozložíme na pečící plech a pečeme v předehřáté troubě 15-20 minut, dokud těsto nezezlátne. Poté vyndáme a ještě dozdobíme lístky bazalky.