Bezinky obereme a dáme do hrnce, přidáme kafe a vodu, vaříme asi 15minut. Potom vymačkáme přes plátno štávu. Přidáme cukr i vanilkový a znovu povaříme.Po vychladnutí nalijeme rum. Stočíme do flašek.
Pro vkládání komentářů se přihlašte, prosím.
Pro tuto akci je nutné přihlásit se.