Ryba se pokrájí na kousky,osolí,opepří a peče se v troubě na oleji asi 15 minut.Pak se posype strouhaným sýrem a dá se dopéci,nejlépe na gril nebo do remosky,aby se sýr rospustil a lehce zhnědl.
Pro vkládání komentářů se přihlašte, prosím.
Pro tuto akci je nutné přihlásit se.