Buchtičky a vdolky
100
0
1
Do smetany na šlehání přidáme nastrouhanou čokoládu,cukr a důkladně rozmícháme-ale nešleháme.Za stálého míchání přivedeme k varu,odstavíme a necháme v chladničce do druhého dne,kdy pařížskou šlehačku ušleháme.