Rozinky namočíme přes noc do slivovice a rozmixujeme. Přidáme rozpuštěnou čokoládu, ořechy, cukr a mléko a vypracujeme polotuhé těstíčko. Z těsta tvarujeme malé kuličky a obalíme v kokosu nebo ořechách.
Pro vkládání komentářů se přihlašte, prosím.
Pro tuto akci je nutné přihlásit se.