Rybí filé po ďábelsku
30
4
4
Maso nakrájíme na nudličky, rozpálíme máslo do kterého vlejeme ojej a na drobno nakrájenou cibulku ,necháme ze sklovatět,přidáme maso,orestujeme a posypeme sl.paprikou,přidáme pepř,sůl,česnek a majoránku,zvolna podusíme ,až maso změkne,přidáme nakrájené papriky a zahustíme jíškou,ještě chvíli povaříme.