Papriky nakrájené na kousky podusíme 5 minut na troše oleje. Pak přidáme nahrubo nakrájenou cibuli, chilli papričku nakrájenou na půlkolečka, fazole a kukuřici, všechno krátce podusíme.
Přidáme asi 100 ml vody nebo vývaru, kečup, sůl, pepř, trochu cukru a sladké papriky, všechno dusíme doměkka.
Něco navíc:
Nakonec můžeme ozdobit ochucenou zakysanou smetanou - do 200 ml krémové smetany dáme svazek nadrobno nakrájené pažitky, sůl a pepř. Jako přílohu si můžeme dát chleba, pečivo nebo kukuřičné lupínky.