Nápověda

Zapomněl jsem svoje heslo, co mám dělat?

Při přihlašování klikněte na odkaz Zapomněli jste heslo?. Do formuláře zadejte svůj email, který jste použili při registraci a stiskněte Obnovit heslo. Během pár chvil na email obdržíte nově vygenerované heslo.

Nemůžu se přihlásit, i když jsem se zrovna zaregistroval.

Před prvním přihlášením je nutné účet aktivovat. Toto provedete pomocí odkazu, který vám byl zaslán na email uvedený při registraci.

Jak můžu přidat na portál vlastní recept?

Vložit recept můžete pouze jako přihlášený uživatel. Recept přidáte stisknutím tlačítka Vložit recept v horní části stránek. Vyplníte název receptu, můžete nahrát foto receptu, popíšete postup, zvolíte potřebné ingredience a ostatní parametry receptu. Po dokončení stisknete Uložit a zveřejnit recept.

Co jsou to trofeje a jak je můžu získat?

Trofeje jsou oceňení, která získávají registrovaní uživatelé za úkony provedené na portálu. Za přidání receptů, za sledování uživatelů atd. Výpis možných trofejí a možnosti jejich získání najdete po přihlášení v záložce Moje trofeje.

K čemu mohu trofeje použít?

Za každou trofej získáváte určitý počet bodů. Ty pak můžete proměnit na věcné ceny. (Připravujeme)

Jak si můžu vyhledat recepty dle surovin, které mám?

Pokud chcete vyhledat recepty, podle surovin je to možné z úvodní stránky pomocí odkazu pod vyhledávácím polem a také pomocí panelu uprostřed úvodní stránky vedle tipu na vaření. Z libovolné stránky je poté možnost vyhledání podle vybraných surovin prostřednictvím odkazu Recepty v hlavičce stránky.

Mám další dotazy, kam se mohu obrátit?

Pokud váš dotaz nebyl v této sekci dostatečně zodpovězen, kontaktujte nás prosím na emailu info@tradicnirecepty.cz.

TradicniRecepty.cz

Nákupní seznam


Suroviny můžete přidat do nákupního seznamu po otevření receptu.


Tisknout Vymazat